Hays Poland

Magazynier

Szczecin
Magazynier
Szczecin
NR REF.: 1132403

Magazynier

Do naszego oddziału w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

ADI Global Distribution jest światowym liderem w dystrybucji produktów branży systemów zabezpieczeń (CCTV, Intrusion, Access Control, Fire), notowanym na Nowojorskiej Giełdzie. W Polsce ADI Global Distribution występuje pod nazwą rejestrową Ultrak Security Systems Sp. z o.o. i posiada ponad 20 letnie doświadczenie na krajowym rynku systemów zabezpieczeń.

Zakres obowiązków:
· Przygotowanie i realizacja wysyłek do klientów, Oddziałów, zgodnie z wymogami firmy;
· Kontrola towaru / dostawy, stworzenie zaksięgowanych dokumentów wydania / przyjęć, zgłaszanie uwag, generowanie protokołów uszkodzenia, itp.;
· Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek;
· Terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy;
· Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych

Wymagania
· Doświadczenie w pracy na magazynie 2-3 lata
· Doświadczenie w pracy z programem ERP – np. Navision

Oferujemy:
- pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet benefitów /opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport lub karnet do kina/

Lokalizacja:
Szczecin – ulica Santocka

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland