Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT),
  • obsługa skanera,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • segregacja opakowań kaucyjnych
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadania uprawnień oraz umiejętności kierowania wózkiem widłowym (są mile widziane, ale nie są konieczne)
  • gotowości do pracy w systemie II zmianowym (zmiana nocna 23:00-7:00 i zmiana poranna 6:00-14:00, co druga sobota pracująca)
  • odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek transportowy)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".