Hays Poland

Magazynier

Szczecin
Magazynier
Szczecin
NR REF.: 1117453

Magazynier

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją produktów branży zabezpieczeń, poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

Zakres obowiązków:

· Przygotowanie i realizacja wysyłek do klientów, Oddziałów, zgodnie z wymogami firmy;
· Kontrola towaru / dostawy, stworzenie zaksięgowanych dokumentów wydania / przyjęć, zgłaszanie uwag, generowanie protokołów uszkodzenia, itp.;
· Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek;
· Terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy;
· Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych

Wymagania

· Doświadczenie w pracy na magazynie 2-3 lata
· Doświadczenie w pracy z programem ERP – np. Navision
· Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym będą dodatkowym atutem

Jeśli jesteś zainteresowany, lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, wejdź na:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland