Autodoc Logistics

Magazynier

Od: Autodoc Logistics
Miejsce pracy: Szczecin

ABC AutoParts, centrum logistyczne specjalizujące się w dystrybucji części i akcesoriów samochodowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Numer referencyjny: 2018/10/MAG

Szczecin

Zadania:

  • Obsługa systemu magazynowego,
  • Transport wewnętrzny zamówionych artykułów i wyrobów gotowych,
  • Przyjmowanie i sprawdzanie ilości dostarczonego towaru,
  • Układanie i rozmieszczanie przyjętych towarów ,
  • Pakowanie przesyłek zgodnie z zamówieniem,
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość systemów magazynowych,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • Dokładność i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, stawka na okresie próbnym 18 zł brutto/h
  • Możliwość renegocjacji stawki po okresie próbnym,
  • Premia frekwencyjna,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość awansu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.