Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin, Kliniska Wielkie

OBOWIĄZKI

• rozładunek paczek z samochodów ciężarowych oraz układanie ich na taśmociąg
• weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami
• praca ze skanerem ręcznym
• stała współpraca z kurierami
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze etatu
• chęć i motywacja do pracy
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • praca w niepełnym wymiarze godzin - od 6:00 do 10:00
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1500 złotych brutto
  • premię za frekwencję w pracy w wysokości 200 złotych brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00
  • dojazd z i do miejsca pracy (Kliniska Wielkie) z Osiedla Słonecznego
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.