Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań

OBOWIĄZKI

  • rozładunek oraz załadunek towaru w postaci części do samochodów
  • praca na wózku widłowym niskiego składu, polegająca na dostarczaniu materiałów na linię produkcyjną
  • praca przy maszynach na spawalni
  • dbanie o porządek w magazynie

WYMAGANIA

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chęć odbycia darmowego kursu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość oraz sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • darmowy kurs na operatora wózka widłowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13,69 złotych brutto oraz system premiowy
  • odzież roboczą
  • transport do miejsca pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy