Opis stanowiska pracy

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy Deceuninck, działającej w 25 krajach na całym świecie — z zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem projektujemy rozwiązania inspirowane nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

praca w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynowych
  • Przygotowanie towarów pod wysyłkę
  • Przyjmowanie na stan dostaw oraz ich składowanie w obrębie wyznaczonej powierzchni magazynowej
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (mile widziane uprawnienia UDT I WJO)
  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera oraz nowoczesne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, dofinansowanie do karty do obiektów sportowych i inne

Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji przez Spółkę zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z d. 29.08.97r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji