Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletacja zamówień, kompleksowe przygotowywanie do wysyłki
  • tworzenie dokumentów magazynowych
  • zarządzanie grupą pracowników
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.

Prezentacja firmy

Kooperol Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne