NADWOZIA-PARTNER S.A.
NADWOZIA-PARTNER S.A. NADWOZIA-PARTNER S.A. NADWOZIA-PARTNER S.A. NADWOZIA-PARTNER S.A.

Firma Nadwozia Partner prężnie prosperująca na rynku zabudów samochodowych zatrudni pracownika/ów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego
  • Transport materiałów po terenie firmy i magazynu
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Inne prace pomocnicze

Oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Dobre warunki pracy
  • Pracę w zgranym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.