Opis stanowiska pracy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do naszego Centrum Logistycznego w Sosnowcu na stanowisko:

Magazynier

TWOJE ZADANIA:

  • bieżąca obsługa operacji magazynowych (terminale radiowe)
  • kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
  • utrzymanie czystości i porządku w magazynie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • chęć do pracy  i zdobycia doświadczenia
  • dyspozycyjność (system pracy zmianowej)
  • otwartość, rzetelność i uczciwość
  • nie wymagamy doświadczenia

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w logistyce
  • jasną ścieżkę rozwoju
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • szkolenia (wewnątrzzakładowe uprawnienia na wózki widłowe)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (płatnych, zgodnie z kodeksem pracy)
  • szeroki pakiet benefitów (ubezpieczanie na życie, pakiet medyczny, karta multisport)

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna