Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek dostaw,
  • kompletacja towaru do wywozu,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
  • prace magazynowe.

Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna