Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Siedlce

Nr ref: MAG/1119/WA

Oferujemy:
pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku w godz. 05:00-09:00 lub 15:00-19:00,
pracę dla mężczyzn,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową.

Zadania:
sortowanie przesyłek kurierskich w magazynie.

Oczekujemy:
dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu,
pełnoletność,
brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

To właśnie Ciebie szukamy!!! Nie zwlekaj ! Aplikuj już dzisiaj!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie