Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. S.K. - będąca częścią Grupy Impel, dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy – poszukuje:

Magazyniera

Miejsce pracy: Siechnice

Zadania i obowiązki:

• prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów do produkcji,

• sprawdzanie prawidłowości dostaw,

• właściwe oznaczanie surowców,

• transport wewnętrzny,

• wypełnianie dokumentacji magazynowej,

• dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę kodeksową, nie jest to umowa agencyjna,

• 2 zmiany, 5:45-13:45 oraz 13:45-21:45.

• praca od poniedziałku do piątku

• pełny etat,

• dodatkowa premia frekwencyjna,

• dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe,

• dopłatę do karty MULTISPORT,

• własny ośrodek wypoczynkowy i dopłaty do wczasów i kolonii,

• upominki świąteczne, spotkania integracyjne (2 razy w roku dla wszystkich pracowników),

• dofinansowanie imprez kulturalno - rozrywkowych (w atrakcyjnych cenach bilety do teatru, na mecze itp.).

Wymagania

• doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera,

• umiejętności pracy z dokumentacją i wypełniania raportów.

• uprawnień do kierowania wózkiem widłowym,

• doświadczenia w obsłudze wózka wysokiego składowania,

• książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej zrobienia,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 360PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowa premia za frekfencję
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji