Magazynier

Miejsce pracy: Sękowo, Nowy Tomyśl
Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Podstawowe zadania:

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami
  • Przyjmowanie towaru do magazynu
  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu
  • Wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • Uprawnienia (UDT) do kierowania wózkiem widłowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki
  • Dyspozycyjność i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system benefitów – karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Pracę w międzynarodowej firmie
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.