Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz dosyć pracy w korporacji, męczą Cię ciągłe konflikty oraz cenisz sobie rodzinną atmosferę, to praca w Starsprings czeka na Ciebie!

Czym zajmuje się nasza firma?

Dzięki zaangażowaniu i rzetelnej pracy powstają u nas formatki sprężynowe dla przemysłu meblarskiego oraz komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, które są wykorzystywane przez wiodących producentów w Polsce i za granicą.

Jeśli chciałbyś spróbować związać się z firmą, która ceni sobie:

  • samodzielność i dobrą organizację pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane czynności,
  • bezkonfliktowość i chęć do pracy

oraz jesteś gotowy na :

  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym i posiadasz doświadczenie jako magazynier

to jesteś właściwym kandydatem na stanowisko:

Magazynier

(miejsce pracy: Sady, okolice Tarnowa Podgórnego)

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, do Twoich obowiązków należeć będzie m in.:

  • rozładunek towaru oraz jego sprawdzenie zgodnie z dokumentacją
  • umieszczenie towaru na regałach
  • dostarczenie komponentów na magazyny podręczne
  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem
  • załadunek

Co oferujemy:

  • pracę w szwedzkiej firmie działającej na międzynarodowych rynkach
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę
  • socjalny pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna
  • długofalową współpracą
  • miłą atmosferę w środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numer telefonu 61 642 77 46

Prezentacja firmy

Firma Starsprings Poland Sp. z o.o. produkuje formatki sprężynowe dla pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis