Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie dostaw,
• kompletowanie zamówień,
• prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami
• wydawanie opakowań na produkcję
• przyjmowanie oraz ewidencjonowanie zwrotów z produkcji
• prace porządkowe

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w pierwszym miesiącu, od drugiego miesiąca umowa o pracę tymczasową
• wynagrodzenie 2350 brutto + do 500 zł brutto
• możliwości rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem.

Wymagania

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• gotowość do pracy dwuzmianowej
• umiejętność pracy w grupie,
• dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.
• zaangażowanie i chęci do pracy,
• komunikatywność,
• dobry stan zdrowia i brak nałogów.
• Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
Mile widziane:
• umiejętność obsługi wózka widłowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka