Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0503

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- przyjęcia dostaw,
- weryfikację ilościową oraz jakościową otrzymanego towaru,
- zgłaszanie niezgodności,
- wydawanie zwrotów,
- prawidłowy obieg dokumentów magazynowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania - doświadczenie na stanowisku magazynier lub pokrewnym stanowisku

Miejsce pracy: B. Żeleńskiego 15, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszę o email: joanna.sienko@euro-trade.pl w treści wiadomości proszę o zawarcie zgody na przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy