Grupa Geis
Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Rozładunek oraz załadunek przesyłek
  • Kompletacja opakowań zbiorczych
  • Kontrola stanów magazynowych i udział w inwentaryzacjach

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy w zespole

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowa o pracę, stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego
  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • dobra atmosfera pracy i możliwość uczenia się od innych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Grupa Geis