FallWork Sp. z o.o.

Magazynier

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Puszczykowo

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie terminowego zarządzanie dostawami surowców, komponentów
  • kontrola wydajności produkcji oraz rozchodów surowców
  • nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • bezpośredni kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • przestrzeganie wynikających z procedur, instrukcji wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem HACCP i IFS
  • zaopatrzenie
  • planowanie produkcji i sprzedaży
  • nadzór nad stanami magazynowymi

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programów magazynowo-sprzedażowych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (począwszy od okresu próbnego)
  • pakiet socjalny
  • opieka medyczna