Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta Dynamicznie rozwijającej się Firmy Branży opakowań z tektury do Nowego Zakładu Produkcyjnego w okolicach Pułtuska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek surowca, wyrobów gotowych, palet itp.
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • praca od poniedziałku do piątku 2 zmianowa
  • zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne