ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków

Praca dla Pań i Panów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia w strukturach firmy
  • Praca w systemie 3-zmianowym według ustalonego harmonogramu
  • Wynagrodzenie 21,40 zł brutto/h + do 250 zł premii miesięcznej brutto
  • Bonusowe 6 zł brutto/h za każdą godzinę w porze nocnej
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Dofinansowanie posiłków (obiady za 5 zł)
  • Nowoczesne zaplecze socjalne (szatnie, stołówka)
  • Bogaty pakiet socjalny (owoce dla Pracowników, pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie)
  • Zniżki na asortyment magazynu

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Wprowadzanie danych do komputera
  • Kontrola spakowanego towaru
  • Układanie towaru na paletach
  • Proste prace magazynowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy