Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmujacej się tłoczeniem, ścinaniem i obróbką blachy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Prudnik

Zakres obowiązków:

• Odbieranie/Magazynowanie surowców, komponentów oraz innych materiałów,

• Przemieszczanie gotowych surowców i wyrobów między magazynem a halą produkcyjną,

• Składowanie w magazynie produktów finalnych,

• Przygotowywanie oraz wysyłanie gotowych produktów do klientów,

• Wykonywanie prac na produkcji.

Wymagania

Wymagania:

• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – potwierdzone egzaminem UDT,

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym,

• Umiejętność posługiwania się językiem włoskim, lub angielskim będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Docelowo umowa o pracę

• Wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia

• Praca w renomowanej firmie,

• Możliwość realnego rozwoju i awansu.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie