KAEM Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Przygotowywanie zamówień klientów,
  • Rozładunki i załadunki towarów,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego poparte praktycznym doświadczeniem mile widziane,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z KAEM na min. 12 miesięcy,
  • Brak okresu próbnego,
  • Bezpłatny kurs dający pozwolenie do obsługi wózków widłowych,
  • Zniżki na zakup naszych towarów i elektronarzędzi oraz porady i pomoc techniczną przy zakupach czy indywidualnych pracach remontowo-budowlanych,
  • Dostęp do ZFŚS - możliwość uzyskania korzystnych pożyczek czy dofinansowania wypoczynku dzieci ( kolonie, obozy itp.)
  • Możliwość uzyskania premii za polecenie znajomych do pracy,
  • Możliwość premii lub bonów świątecznych,
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie i możliwość rozwoju zawodowego.