OTTO Work Force

Magazynier

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Podłęże

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Magazynier

Nr.Ref: OB/MAG/08/2021

Miejsce pracy:
Podłęże

Obowiązki:
- przyjęcia i wydania towarów z magazynu
- kompletacja zamówień
- załadunek i rozładunek towarów
- wsparcie przy inwentaryzacjach

Informacje o wakacie:
- umowa o pracę tymczasową- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej lub bezpośrednio przez naszego Klienta
- praca 3-zmianowa na cały etat
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i efektywności
- bardzo dobra atmosfera w pracy

Wymagania:
- obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT
- chęć do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.