Opis stanowiska pracy

Nr Ref. MP/08/22

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Sortowanie towaru i kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją określoną w zamówieniu
  • Pakowanie towaru do kartonów, zabezpieczanie i oznaczenie opakowań
  • Wydawanie gotowych wyrobów z magazynu
  • Obsługa wózka widłowego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji