Opis stanowiska pracy

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Dostarczamy wyroby hutnicze, pompy i armaturę potentatom krajowego przemysłu już od ponad 23 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RAFSTAL aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Do zadań na stanowisku będzie należało min. przyjęcia i wysyłki towarów będących przedmiotem działalności, tworzenie dokumentacji w systemie firmy, dbałość o wysoki poziom przechowywania, mile widziane w przypadku bezrobotnych możliwość wykonania szkolenia uprawnień do obsługi suwnicy na koszt Urzędu Pracy.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Przyjazną atmosferę w zespole
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym – na czas nieokreślony)
Pieniężne i niepieniężne świadczenia socjalne, m.in. premie świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie z bezpłatnym dostępem do badań oraz lekarzy specjalistów firmy Allianz
Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej poprzez awans
Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego - mile widziane
Niekaralność
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
osoby z Piekar Śląskich

Prezentacja firmy

Dystrybutor wyrobów hutniczych ze stali wysokostopowej oraz pomp i armat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie