Formika Sp. z o.o.

Magazynier

Od: Formika Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Parzniew k. Warszawa, Pruszków

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerwalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Magazyniera

Miejsce pracy: PARZNIEW k. Pruszkowa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie surowców i materiałów do zleceń produkcyjnych oraz dostarczanie materiałów na produkcje
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie
  • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych
  • Załadunki i rozładunki samochodów oraz przygotowywanie wysyłek do klienta
  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania mile widziana
  • Udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako magazynier
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w najnowocześniejszej, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym w Europie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Karty Multisport
  • Dowozimy pracowników autobusem z kierunku Warszawy (Warszawa Zachodnia – Parzniew)

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".