Opis stanowiska pracy

Do nowo otwartego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Wydawanie towarów z magazynu
  • Obsługę wózka widłowego
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Kompletowanie towarów

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT
  • Dokładność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3000zł - 4000zł brutto, zależne od doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji