ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • Odbieranie wyrobów gotowych z produkcji
  • Układanie towarów w magazynie, dbałość o porządek na terenie magazynu
  • Przygotowanie towarów oraz dokumentacji do wysyłki
  • Bieżąca współpraca z Działem Produkcji
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (wydane przez UDT mile widziane)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość programu MS Excel
  • Doskonała organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową (istnieje realna możliwość związania się z firmą na stałe)
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży na rynku pracę w dynamicznym zespole

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials