Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

Magazyniera
Lokalizacja: Czosnów

Magazynier

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie dostaw na magazyn
- Wydawanie towaru z magazynu
- Pakowanie- przygotowanie paczek do wysyłki
- Wprowadzanie danych do systemu i wydawanie dokumentów

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Motywacja i chęć do pracy
- Zaangażowanie

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
- Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 8.00-16.00 i 14.00-22.00
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Pracę od zaraz
- Opiekę medyczną oraz kartę MutiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie SMS o treści: ’Magazyn’ pod numer telefonu 519 301 175 lub wysłanie CV za pomocą portalu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.