Opis stanowiska pracy

• Obsługę wózka widłowego( wysokiego składu) lub czołowego w magazynie wysokiego składu;
• Rozładunek i załadunek naczep zgodnie z dokumentacją magazynową;
• Bieżące zasilanie obszarów produkcyjnych w surowce niezbędne do produkcji oraz transport wyrobów z produkcji na obszar magazynowy;
• Porządkowanie palet w obszarze magazynowym;
• Rejestracja wszystkich zdarzeń magazynowych za pomocą skanerów;
• Kompletacja, kontrola, formowanie i ustawianie towarów na paletach i innych nośnikach;

Wymagania

• Uprawnienia na wózki widłowe;
• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składu;
• Dokładności, sumienności i odpowiedniego tempa realizacji zadań pod presją czasu;

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie