Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta - globalnego operatora logistycznego w Niepołomicach - prowadzi rekrutację na stanowisko:

I. Magazynier - Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Transport wewnątrz magazynu w Niepołomicach wózkiem widłowych
  • Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej (dokumenty tylko w jęz polskim)
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Wymagane uprawnienia operatora wózka widłowego WJO II wydane przez UDT
  • Wynagrodzenia dla osoby z doświadczeniem operatora wózka widłowego ok.4500 zł brutto/miesiąc, dla osoby bez doświadczenia jako operator ww: ok. 4300 zł. brutto /miesiąc

II. Magazynier ( bez uprawnień UDT) w Niepołomicach :

  • Komisjonowanie i transport wewnątrz magazynu , prace magazynowe ( nie są wymagane uprawnienia UDT )
  • gotowość do pracy w systemie II lub III zmianowym
  • Wynagrodzenie ok. 4.000 zł brutto /miesiąc

II. Magazynier do prac pomocniczych w Niepołomicach

  • wykonywanie poprawek lakierniczych
  • czyszczenie pojemników po odpadach z produkcji
  • wyjmowanie kartonów z pojemników , z folii , itp
  • składanie i pakowanie kontenerów , kartonów
  • Wynagrodzenie ok.3700 zł brutto /miesiąc

Oferujemy :

  • Umowę o prace tymczasową, po okresie przepracowania 6 / 7 mies możliwość umowy bezpośrednio u pracodawcy na miejscu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji