Opis stanowiska pracy

• Obsługa logistyczna procesów produkcyjnych- zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych
• Wydawanie i przyjmowanie towaru z/do magazynu
• Kontrola ilościowa i jakościowa zgodności stanu rzeczywistego z dokumentacją dostawy
• Przygotowanie towarów do wysyłki zewnętrznej
• Sporządzanie dokumentacji magazynowej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
• Udział w inwentaryzacjach ciągłych i okresowych
• Obsługa urządzeń magazynowych i utrzymanie czystości

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy
-podstawa znajomości obsługi komputera
-dobra organizacja pracy
-samodzielność pracy

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna