BIC International Polska sp. z o.o. BIC International Polska sp. z o.o.
O Bic International

BIC jest firmą, która pośredniczy między pracodawcami / klientami a pracownikami / kierowcami w (między) krajowym sektorze transportu i logistyki. BIC nie jest agencją pracy tymczasowej, ale agencją mediacyjną.

Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy, Osnabruck

Zadania:

  • odpowiedzialność za załadunek i rozładunek samochodów
  • przygotowanie i kompletowanie zamówień
  • pakowanie, paletowanie
  • wydawanie towaru na podstawie dokumentu
  • układanie przyjętego towaru w wyznaczonym miejscu
  • bieżące czynności kontrolne i organizacyjne
  • monitorowanie i zgłaszanie niezgodności
  • obsługa wózka widłowego

Oczekujemy:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy (poznanie asortymentu)
  • uczciwości i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawca
  • wynagrodzenie – 1650 euro netto
  • system 3/1 ( trzy tygodnie pracy (od pon – piątek) / tydzień w domu)
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB WYSŁANIE CV.
BIURO GŁÓWNE HOLANDIA Tel +31 88 035 01 00
BIURO POLSKA Tel +48 61 284 21 31
WWW.BIC-INT.COM