Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Nadarzyn
7055

Obowiązki:

  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami oraz wydawanie towarów z magazynu
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Wydawanie towarów z magazynu
  • Dbanie o ogólny ład i porządek w hali magazynowej

Wymagane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i sumienność
  • Mile widziane: Książeczka lub oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

· Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16

· Stawkę: 22 zł/h brutto

· wynagrodzenie 10-go każdego miesiąca

· bezpieczne warunki pracy;

· pracę w zgranym zespole;

· opiekę konsultanta.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.