Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Magazynier

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

• Dostarczanie materiałów na produkcję
• Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie
• Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• Znajomość podstaw obsługi komputera
• Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
• Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
• Możliwość skorzystania z karty multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.