Fiege Sp. z o.o. Fiege Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Mszczonów k. Warszawa, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Stałość zatrudnienia w oparciu o pełno etatową umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
  • Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
  • Gwarantowana podwyżka po 12 miesiącach pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, bony pracownicze)
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Szkolenie stanowiskowe i stałą opiekę koordynatorka

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Gotowość do podjęcia pracy na 3 zmiany

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  •  Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  •  Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  •  Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Fiege Sp. z o.o.