Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przyjmowanie towarów na magazyn (dostawy wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Kompletowanie towarów zgodnie z zestawieniem
  • Przygotowanie towarów do wysyłki, pakowanie, załadunki i rozładunki
  • Inwentaryzacja towarow w magazynie

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej: 6-14 / 14-22
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

Oferujemy:

  • Praca w małym, zgranym zespole
  • Proponujemy uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o prace, a nadgodziny płatne
  • Pracujemy w kulturze “otwartych drzwi” – zawsze można przyjść i rozmawiać i co najważniejsze znaleźć rozwiązanie zaistniałych problemów
  • Każdy nowy pracownik jest traktowany z wyrozumiałością ze jest “nowy”
  • Na tym stanowisku masz realny wpływ na wykonywane obowiązki
  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy
  • Dodatek do urlopu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego grupowego ubezpieczenia na życie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wynranymi kandydatami. Nadeslanych ofert nie zwracamy, po zakonczeniu rekrutacji zostana zniszczone zgodnie z przepisami.

CV wraz z klauzulą o chronie danych osobowych proszę przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma Follett Europe Polska sp.z o.o. istnieje na rynku polskim od 2005 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji