Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
Odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
Rozładunek i załadunek towaru
Obsługa wózka widłowego
Przyjmowanie towaru
Przechowywanie towaru
Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Obsługa urządzeń technicznych

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Pracę w polskiej, stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenia pracownicze)
Karnety na basen i siłownię
Codzienne śniadania
Możliwość nauki języka angielskiego
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy
Pakiet medyczny LUX MED

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie
Roczne doświadczenie na stanowisku Magazyniera
Gotowość do pracy zmianowej
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Zdolności analityczne
Systematyczność i dokładność
Dobra znajomość programy Excel

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
4-12 m
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.200,00 zł - 2.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie