ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Magnice, Wrocław, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną szansę zatrudnienia bezpośrednio u Klienta już po kilku miesiącach pracy
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Darmowe dojazdy z różnych lokalizacji - np. Wrocław, Ząbkowice Śl., Piława Górna, Dzierżoniów, Bielawa, Ziębice, Niemcza, Łagiewniki, Pieszyce, Nowy Dwór, Strzegów, Borek Strzeliński, Jordanów Śl., Bartoszówek i inne
  • Benefity ManpowerGroup Premium: zniżki na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, kupony rabatowe do pizzerii, restauracji, teatrów oraz salonów fryzjerskich i kosmetycznych
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć do pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zadania:

  • Przyjmowanie oraz wykładanie towaru
  • Wprowadzanie stanów magazynowych do systemu
  • Załadunek oraz rozładunek towaru
  • Obsługa skanerów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials