Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ Pakowaczka- pracownik kompletacji zamówień

Miejsce pracy: Łubna

Magazynier

Zakres obowiązków:

- Proste prace manualne (nie wymagamy doświadczenia)

- Praca ze skanerem

- Kompletowanie zamówień

- Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

- Dyspozycyjność

- Motywacja i chęć do pracy

- Zaangażowanie

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie - 15 zł netto/h

- Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)

- Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 7.00-15.00 i 13.00-21.00

- Pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy

- Wdrożenie, opiekę konsultanta oraz pracę w zgranym zespole

- Pracę od zaraz oraz możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym

- Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach

- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie Cv lub SMS o treści : Łubna pod numer telefonu 519 301 175

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.