ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. MAG/050/MKO

Zadania:

  • Pakowanie gotowych komponentów do wysyłki
  • Kompletacja zamówień i przygotowywanie do wysyłki
  • Załadunek/ rozładunek asortymentu z dostaw
  • Raportowanie i prowadzenie ewidencji wysyłek
  • Przewożenie komponentów na magazynie

Oferta:

  • System pracy 3-zmianowy
  • Atrakcyjna stawka podstawowa + premie + dodatek do godzin nocnych
  • Szkolenia wdrożeniowe niezbędne do wykonywania pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośredniego - dostęp do programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej, system rabatowy)
  • Opieka konsultanta na każdym etapie zatrudnienia

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (I WJO, II WJO lub III WJO)
  • Predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej
  • Obsługa skanera oraz podstawowa znajomość komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku: operator wózka widłowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny: 600 309 043.
Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; I p.).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials