Opis stanowiska pracy

Osoba ubiegająca się na stanowisko magazyniera powinna posiadać zdolności techniczne, gdyż musi posługiwać się różnego rodzaju urządzeniami. Potrzebne jest opanowanie specjalistycznego oprogramowania komputerowego "IFS", niezbędnego do obsługi magazynu.
Magazynier powinien wykazywać się dobrą pamięcią, podzielnością uwagi, łatwością wykonywania kilku czynności jednocześnie.
Wskazana jest dokładność i zdolności matematyczne. Specyfika pracy wymaga dużej samodzielności w zorganizowaniu sobie stanowiska pracy, poczucia odpowiedzialności za wykonywane czynności i powierzony majątek, zdyscyplinowania w utrzymaniu czystości i porządku w magazynie. Praca polega na zajęciach samodzielnych, jednak niezbędna jest umiejętność pracy w zespole, współdziałania.

Do obowiązków magazyniera należą:
- rozmieszczenie przyjętych materiałów na odpowiednio oznakowanych regałach,
- odpowiednie oznakowanie przyjętych i wydawanych materiałów,
- wydawanie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i obowiązującymi dokumentami ,
- ewidencję przyjmowanych i wydanych materiałów,
- nadzór nad składowanymi materiałami,
-prawidłowe przygotowanie / pakowanie materiałów do wysyłki.

Wymagania

Minimum wykształcenie średnie
Znajomość obsługi komputera
Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie