Klient InfoPraca.pl

MAGAZYNIER

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Łęczyca, Ozorków, Zgierz

Obowiązki:

Zadaniem wybranej osoby będzie sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towaru zgodnie zamówieniami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na następującym poziomie:
  • na początek 3000 zł brutto
  • po 1-miesięcznym okresie próbnym, podniesienie wynagrodzenia do poziomu 3250 zł brutto
  • po okresie pełnego wdrożenia (ok. 3-4 miesięcy), przejście na umowę wydajnościową (średnie zarobki na poziomie 4000 zł brutto)
  • dodatki świąteczne i nocne
  • dodatkowe premie za polecenia pracownicze
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym oraz karty sportowe

Wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Rzetelne i dokładne wykonywanie zadań
  • Chęć podjęcia pracy na stałe
  • Pracujemy w systemie zmianowym w godzinach: 7-19; 19-7; dwa dni przewy
  • Brak doświadczenia nie jest przeszkodą – przyuczymy do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.