Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/09/2018.

Magazynier

Łazy, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Łazy koło Nadarzyna

Praca w wymiarze: 7/8 etatu od Pn. do Pt

Zadania:

  • Sortowanie paczek
  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • Skanowanie kodów przesyłek

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy po godz 18:30
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: od 19 zł brutto/H + dodatek za pracę w nocy
  • Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne