Elita Sp. z o.o.
Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o. Elita Sp. z o.o.

W Polsce i Unii Europejskiej firma jest na etapie dynamicznego rozwoju i aktualnie poszukuje kandydata do pracy w nowo powstałym magazynie w MAREZIE na stanowisko:

Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.  Elita Sp. z o.o.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kwidzyn

Opis stanowiska:

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Kompletacja przesyłek
  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami
  • Przyjmowanie towaru do magazynu
  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu
  • Dbanie o zgodność stanów magazynowych
  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składu
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Praktyczna znajomość programów WMS będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Solidność, uczciwość i operatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Dobre warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego działu
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w systemie trzy-zmianowym (w godzinach 6-14, 14-22, 22-6)