Neomesse Sp. z o.o. sp.k.
Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k.
Firma NEOMESSE marketingiem wystawienniczym zajmuje się już blisko 16 lat. Nasze stoiska rozstawiamy w Polsce jak i zagranicą. Jesteśmy jedną z największych firm w branży wystawienniczej. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników.
W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Krzęcin k, Skawina

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie 3 tys. m 2 (branża targowa – elementy stoisk wystawienniczych)
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie towarów
  • gospodarka magazynowa
  • przyjmowanie dostaw
  • wystawianie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • załadunki i rozładunki samochodów dostawczych
  • odpowiedzialność za zgodności stanów magazynowych oraz bezpieczeństwo przechowywania i transportu towarów
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • minimum 1 roczne doświadczenie w pracy na magazynie, o powierzchni większej niż 1 tys. m 2
  • znajomość procesów logistyczno-magazynowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i konsekwencja w działaniu, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
  • czynne prawo jazdy –kategoria B (mile widziane)
  • Znajomość branży targowej (mile widziana)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów
  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy na stanowisku
  • zatrudnienie na umowie o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k.