Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 180-letniej tradycji. Stosując najszybsze i najnowocześniejsze w branży rozwiązania logistyczne na skalę europejską oraz innowacyjne usługi oferujemy niewiarygodnie duży wybór ponad 150.000 starannie wyselekcjonowanych artykułów dla branż. Wszystko to czyni z firmy Schachermayer lidera w branży sprzedaży hurtowej dla zakładów rzemieślniczych, przemysłu obróbki drewna, metalu i szkła, projektantów oraz architektów.

W związku z chęcią dalszego rozwoju poszukujemy pracownika do nowo budowanego magazynu w Kryspinowie gmina Liszki na stanowisko:

MAGAZYNIERA

nr. ref. MAG/2020

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przygotowywanie towaru i dokumentacji wysyłkowej
  • dbałość o prządek i lokalizowanie towaru zgodnie z dokumentacją

Od kandydata oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe bez wysokiego składu – posiadanie będzie dodatkowym atutem
  • rzetelności, dokładności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w systemie poniedziałek – piątek
  • praca w zakresie godzin 7:00 – 18:30 (piątek do16:00)
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i swoich kompetencji w działach związanych ze sprzedażą

Klikając w przycisk aplikowania wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 170-letnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie