Work Service Express.

Magazynier

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta oszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kokotów (pow. Wielicki)

Obowiązki:

- Proste prace magazynowe
- Kompletowanie zamówień wedle wytycznych
- Pakowanie

Wymagania:

- Chęć do pracy,
- Dobra organizacja pracy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziane umiejętności poruszania się na wózku widłowym – jako dodatkowy atut

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na pełen etat
- Praca w systemie 1 zmianowym
- Możliwość stałej współpracy
- Wynagrodzenie na poziomie 2800 zł brutto
- Dodatkowe premie

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.