Opis stanowiska pracy

  • Praca polega na załadowywaniu towaru na samochody dostawcze.
  • Oferujemy pracę w elastycznych godzinach.
  • Forma współpracy: umowa zlecenie.

Wymagania

Spółka zatrudniająca: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Koszalin, ul. Szczecińska 22, 75-135 Koszalin.

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym... zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca na magazynie , Praca Praca fizyczna , Praca Inne